Просування (розкрутка) сайтів

Просування (розкрутка) сайтів

«Розкрутка веб сайтів в мережі Інтернет», «грамотно розкрутити сайт в мережі», «оптимізація сайту для пошукових систем» — такі пропозиції можна знайти в Українському сегменті Інтернету. Основне завдання при просуванні (розкрутці) сайту — отримання направленого трафіку на сайт шляхом підвищення рейтингу “працюючого сайту” в пошуковій системі Google, Yandex і ін.

Працюючий сайт — це сайт який відвідують. Згідно інтернет статистики велика частка відвідувачів приходить на веб сайти з пошукових систем. Дослідження показують що в 90% відсотків випадків користувачі не йдуть далі за першу сторінку (ТОП10), яку Google видає за запитом. Таким чином, для того, щоб сайт успішно працював і приносив прибуток — украй необхідне щоб Ваш веб сайт займав місце не нижче за десятку лідерів. Це можна зробити за допомогою проведення комплексних рекламних заходів, які мають назву, — просування в топ пошукових систем (розкрутка сайтів), реклама сайтів в мережі Інтернет.

Ми пропонуємо Вам ефективний і комплексний підхід до вирішення цього завдання. Зростання продажів послуг і товарів досягається завдяки нашому професійному підходу до клієнтів і індивідуальності на всіх етапах розробки веб сайту у Львові, професіоналізму аналізу результатів розкрутки(розкрутки) веб сайту.

Дана процедура забезпечує притік потенційних клієнтів. Проводяться роботи направлені на легке знаходженння Вашого сайту пошуковими системами, оскільки Ваш веб ресурс буде представлений у верхніх позіциях при пошуку за допомогою Google, Яндекс.

Основні етапи розкрутки сайту :

1. Визначення цілей рекламної компанії

Цілями можуть служити:

  • просто мати індексований пошуковими системами сайт;
  • зайняти високе місце в пошукових системах по найцікавіших видах запитів;
  • обгін Ваших конкурентів по позиціях по видачі пошукових систем;
  • збільшення кількості відвідувань Вашого сайту (трафіку);
  • пошук потрібних клієнтів;
  • заробіток на контекстній рекламі або партнерській програмі;
  • інші цілі.

2. Складання семантичного ядра (ядра запитів)

Полягає цей крок в наступному: ми знаходимо запити (пошукові слова) які максимально відповідають тематиці Вашого веб сайту після розробки. На цьому етапі ми проводимо аналіз Вашої майбутньої інтернет аудиторії, її вік, інтереси, стать, ставимо себе на місце клієнта і уявляємо, які запити будуть найбільш відповідними для Вашого сайту. Наші фахівці швидко зможуть знайти набір пошукових фраз які найбільш ревелантні сторінкам Вашого сайту. Розкрутка сайтів в пошукових системах по найцікавішим для нас ключовим словам має ряд особливостей. Їх дуже багато, при всьому нашому бажанні описати всі дії, які ми використовуєм для розкрутки, неможливо. Ми проінформуємо Вас лише про декілька способів.

Від того яку мету Ви вибрали, ми формуємо план розкрутки, методи розкрутки і створюємо первинний аналіз майбутньої розкрутки. Допускаємо, що ми хочемо, щоб наш сайт знаходився в ТОП10 пошукової системи, причому вище за наших прямих конкурентів.

Розкрутка сайту по високочастотних запитах

Перш за все, ми дамо визначення високочастотному запиту. Високочастотні запити — це ключові слова, які Ваш потенційний клієнт вводить в пошуковий рядок найчастіше. Наприклад, до таких можна віднести пошукові запити типу «нерухомість», «кондиционери», «автомобілі» і ін. Ефективна розкрутка веб сайтів в пошукових системах — це гарантія великого збільшення потенційних клієнтів на Ваш сайт, таке розкручування сайту може принести великий прибуток Вашій фірмі.

Просунути сайт, на сьогоднішній день, лише сподіваючись на високочастотні ключові слова, є можливим за наявності великого бюджету. Це обумовлено тим, що на Інтернет ринку висока конкурентність запитів. Звідси, і солідна собівартість для розкрутки сайту по високочастотних запитах.

Розкрутка сайту по середньочастотних запитах

Такі пошукові запити, як правило, складаються з двох і більш ключових слів. Для прикладу, ми можемо просунути Ваш інтернет ресурс по таких ключових фразах «Купити нерухомість». Скажемо що це і є оптимальний варіант, при цьому розкрутка веб сайту по таких ключових словах здатне привести на сайт Вашої фірми набагато більшої кількісті потенційних клієнтів і відповідно фінансові витрати для даного методу розкрутки потрібні не такі капітальні, як в наведеному першому випадку.

Розкрутка сайту по низькочастотних запитах

Низькочастотні запити в пошукових системах, в більшості випадків мають регіональну націленість і складаються з трьох і більш слів. Ми представимо такі низькочастотні запити для розкрутки: » Купити нерухомість у Львові», «купити дитячі меблі у Львові» або «оцинкованний лист у Львові». Сумарна кількість потенційних відвідувачів Вашого сайту зменшиться, — але ! конкурентність таких запитів набагато нижча, ніж високочастотних, звідси, і розкрутка веб сайту можна робити по великій групі ключових слів». Розкрутити сайт в даному випадку буде куди легше, швидше, і з досить мінімальними фінансовими витратами. Шанси на вихід в ТОП10 пошукових систем при даному просуванні — вище.

3. Аналіз конкуренції по кожному із запитів і аудит сайту

Коли ми визначились з семантичним ядром, ми аналізуємо ринок і визначаємо Ваших прямих конкурентів, методи їх розкрутки, позиції і перспективи. Як правило при аналізі конкуренції з’являється багато нюансів і ми коректуємо деякі з наших пунктів плану розкрутки Вашого сайту.

Після ознайомлення з конкурентами, ми проводимо аудит сайту. В процесі аналізу Вашого веб ресурсу з’ясовуємо всі його переваги і недоліки, аналізуємо як в даний час пошукові системи відносяться до Вашого сайту (чи індексується, чи немає фільтрів, хто раніше посилався на сайт і так далі).

До цього моменту ми не робили жодних дій із сайтом, не дивлячись на те, що ми провели великий об’єм роботи. Була проведена важлива підготовча частина роботи, без якої не є можливим жодна розкрутка. Не завжди ця робота розуміється нашими замовниками, оскільки результати змін візуально так і не помінялося, проте, лише після того, як ми виконали її можна рухатися далі.

4. Внутрішня оптимізація сайту

В першу чергу, для того, щоб розкрутка сайту повернуло фінансові вкладення, є необхідним приведення кодування сторінки сайту в «нормальний вигляд». Що це може означати? Оптимізація веб ресурсу вимагає правильність і грамотність складання заголовків сайту, спрощення засміченності кодами, і інших абсолютно непотрібних елементів, які не дають пошуковій машині сприйняти Ваш веб ресурс. Зазвичай цю роботу проробляє наш оптимізатор. Ми зазначали, розкрутки сайтів у Львові в мережі потрібно грамотно скласти текст, який ми розмістимо на сайті. Даний етап оптимізації може і не помітний, але про важливість сперечатися не доводиться.

5. Зовнішня оптимізація сайту

Зовнішня оптимізація (розкрутка) Вашого сайту — це дуже важлива частина роботи по розкручуванню сайту, сьогодні пошукові системи визначають всі зовнішні послання на Ваш сайт для створення рейтингу популярності сайту (і як наслідок, кінцеве знаходження сайту в тому або іншому місці списку при видачі). Якщо вся робота, яку ми виконали раніше, може бути виконана лише один раз, то зовнішнє розкручування сайту робиться постійно (щомісячно), для того, щоб підтримувати необхідні позиції у видачі пошукової системи.